DINER 1 | Høy restaurantsofa | B: H 100 x 133 cm | Chesterfield NO-knapp | brun | lær
-
Customer reviews
Share your oppinion and help others
TESTIMONIAL
-
Customer reviews
Experience quality up close.
In stock in Ochtrup, ready for pickup in 30 minutes.
Do you have any questions?
We are happy to advise you!
Monday-Friday 8am - 5pm
Our reviews on various platforms
Read what our customers say about GGM Moebel on various platforms. Discover company reviews from different sources and share your own experience.
Total 198 sold.
Last 24 hours, 54 sold.
7245 Active online visitors
7245 Active online visitors
Hurry up! over 10 people have this in their shopping cart.
Quickly purchase and enjoy the product!
Hurry up! over 10 people have this in their shopping cart.
100% of the reviews for this article are positive of the reviews for this article are positive
Don't lose your discount of 55%.Buy Now!
100% of the reviews for this article are positive of the reviews for this article are positive
Total 198 sold.
Last 24 hours, 54 sold.
7245 Active online visitors
Safe shopping
Data protection and your security are our top priority.
Find more
Certificates
Certifications: your guarantee of excellence.
Find more
Customer reviews
TESTIMONIAL
-
Customer reviews
Follow us
Vår høybenk fra Diner1-serien:
Denne "diner" høybenken kombinerer en spesiell komfort med et stilig design . Et ergonomisk formet skuminteriør er skjult under dekselet i kunstskinn. Så len deg tilbake og slapp av og nyt et velsmakende måltid på et kosete og mykt trekk . Den myke polstringen, det brede setet og riktig stangsetehøyde sørger for en behagelig sitteopplevelse, og den robuste konstruksjonen gir stabilitet og bæreevne på høyeste nivå. Benken åpner for mange muligheter for individuell interiørdesign og tilpasser seg visuelt perfekt til ethvert interiør. Den er perfekt for cocktailbarer, lounger, restauranter og kafeer.Viktig : Disse benkene oppfyller kvalitetskriteriene for langvarig og profesjonell bruk .
Hva er kunstskinn?
Kunstskinn er et allsidig materiale som er veldig populært innen håndverk. Den har en overflate som føles og ser ut som ekte skinn , men er laget uten dyreskinn . Kunstskinn er laget av tekstilstoffer og belagt med PVC, polyuretan eller polyester . På denne måten imiteres den typiske narvstrukturen til skinn. I dag er det knapt noen forskjell på ekte skinn, kunstskinn er så godt produsert.
Hva er fordelene med kunstskinn?
Den største fordelen med imitert skinn fremfor ekte skinn er absolutt den lave prisen . Ekte skinn er svært komplekst og dyrt å produsere, og på grunn av dyrehudens naturlige egenskaper er det ofte mye svinn. Kunstskinn kan derimot produseres svært økonomisk . I tillegg er kunstskinn meget robust og slitesterkt samt mer værbestandig mot sol og vann. Det er definitivt berettiget i objektsektoren (gastronomi, medisin, etc.) hvor sittemøbler blir raskt skitne og må rengjøres og desinfiseres ofte.
På grunn av den klassiske stilen passer den perfekt sammen med et bredt utvalg av interiører og tilbyr både et dekorativt høydepunkt og et robust sete . Gastro-høybenken er et spesielt høydepunkt på grunn av sin uvanlige, men trendy utvendige form .
Våre produkter er utviklet med sikte på å kombinere kvalitet og funksjonalitet . De er laget av materialer av høy kvalitet og passer for alt ditt interiør, gjør-det-selv-prosjekter og gjestfrihet. La produktene våre være den pålitelige løsningen for alle favorittøyeblikkene dine.
Høybenken er utstyrt med plastender som forhindrer sklir samtidig som den beskytter gulvet .
Høybenken kan perfekt kombineres med en benk . Lag et sitteensemble etter dine egne ønsker med de matchende sidebordene fra vårt sortiment.
Det massive treet er meget spenstig og sikrer lang levetid på høybenken.
Topp produktfordeler:
Henrettelse:
Kvalitet:
Dimensjoner:
Retningslinjer:
Hint:
Du kjøper et GGM Möbel-merkeprodukt.
GGM Möbel International GmbH er en verdenskjent produsent og grossist av diverse utstyr til din bedrift med prinsippet "god kvalitet til laveste pris" og et registrert varemerke hos det tyske patent- og varemerkeverket.
Info | |
| Stil | Diner |
|---|---|
| Nakkestøtte | Nei |
| Innendørs utendørs | Innsiden |
Materiale og farge | |
| Farge | Brun |
| Farge fot | Svart |
| Fargeramme | Svart |
| Materiale | Lær |
| Materiale for seteoverflaten | Lær |
| Materiale Fot | Tre |
| Materiale Ramme | Edelstål |
| Farge på gulvlist | Svart |
| Overflate/finish | Frostet |
| Prøve | Chesterfield No-Knapp |
| Benk mønster | Chesterfield NO Knapp |
| Skumtetthet | RG 35 |
Dimensjoner | |
| Breite | 100 cm |
| Bred benk | 100 cm |
| Setedybde | 530mm |
| Setehøyde | 780mm |
| Enhetsbredde/lengdegrad | 1000mm |
| Enhetens dybde | 640mm |
| Enhetshøyde | 1330mm |
| Vektgrense | 300kg |
| Vekt | 32,00 kg |
Download documents
TESTIMONIAL
-
1 of 5 (0)
Reviews
TESTIMONIAL
-
1 of 5 (0)
At our company, we encourage customers to share their experiences with two distinct reviews: one for the purchased product and another for our service. After your order is successfully delivered, you'll receive a feedback link to submit your feedback. We actively moderate these reviews to ensure they are directly related to the specific product or our company. Your valuable feedback plays a crucial role in maintaining our commitment to quality and high standards.
What distinguishes us
Are you missing items from a previous visit?
Log in now to see these items.
or
To unlock all additional benefits:
- Track orders and shipments
- View previous orders
- Checkout faster
Do you have questions? We are happy to help you.
+49 2553 75 74 702
Call nowOpening hours:
Mo - Fr.: 08:00 - 17:00 Clock
Saturday by appointment
Weinerpark 16 | 48607 Ochtrup | Germany
Follow us
- Stay up to date through our social media channels.
- Like, share, and comment on our posts.
- Don’t miss any news, trends, or promotions.
Do you have questions? We are happy to help you.
+49 2553 75 74 702
Call nowOpening hours:
Mo - Fr.: 08:00 - 17:00 Clock
Saturday by appointment
Weinerpark 16 | 48607 Ochtrup | Germany
1. FSC®-certified wood
Wood from responsible, sustainable forestry with controlled origin.
2. Solid wood
Natural, living material with high recyclability and a positive energy balance.
3. No composite materials
No MDF, particleboard, or other wood-based composite materials – exclusively genuine solid wood.
4. Sustainable resource use
A well-thought-out concept for waste reduction and maximum reuse of wood offcuts.
5. Handcrafted assembly & high repairability
Hand-assembled by experienced craftsmen for maximum stability and durability. Solid wood allows for easy repairs, sustainable maintenance, and long-term use through available spare parts.
or
To unlock all additional benefits:
- Track orders and shipments
- View previous orders
- Checkout faster
Do you have questions? We are happy to help you.
+49 2553 75 74 702
Call nowOpening hours:
Mo - Fr.: 08:00 - 17:00 Clock
Saturday by appointment
Weinerpark 16 | 48607 Ochtrup | Germany
Weinerpark 16 | 48607 Ochtrup | Germany