E-Mail icon
Telefon icon
logo ehi logo ssl logo DEKRA
search
search

Twoja przeglądarka internetowa jest przestarzała.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać większe bezpieczeństwo, szybkość i najlepszy komfort na tej stronie.

Zaktualizuj przeglądarkę
Największa w Europie marka gastronomiczna
Bezpłatna dostawa na terenie Europy**
Zakupy z gwarancją najniższej ceny
Ekspresowa dostawa

KOD: Sale2022

Odkryj wszystkie nowości w naszym sklepie.
Jak zawsze z gwarancją najniższej ceny i wysokiej jakości. Wystarczy kliknąć przycisk, aby odkryć wszystkie nowe produkty.

Odkryj teraz

Nowy

Przeglądaj nasze produkty i otrzymuj świetne oferty. U nas znajdziesz produkty wysokiej jakości w absolutnie bezkonkurencyjnych cenach. Nie przegap!

* Ze względu na obecny niedobór surowców mogą wystąpić opóźnienia w dostawie produktów, których nie ma w magazynie. Nasze pozycje magazynowe i produkty z terminem dostawy mogą być dostarczone zgodnie z podanymi ustaleniami. Dziękuję za zrozumienie. Bądź zdrów!

Dowiedz się więcej o GGM Möbel

Wielkość sprzedaży

Tysiące zadowolonych klientów i stały wzrost przemawiają za naszym sukcesem jako pioniera w branży cateringowej online. Jako średniej wielkości firma rodzinna zawsze przywiązujemy dużą wagę do prostoty, niezawodności i najlepszej obsługi naszych klientów.

Pracowników

W GGM Möbel International 45 pracowników energicznie i celowo pracuje na rzecz zadowolenia naszych klientów. Tylko w ten sposób możemy zapewnić, że oferujemy produkty najwyższej jakości w uczciwych cenach z gwarancją najniższej ceny.

Bezpieczny i certyfikowany

Certyfikowane standardy bezpieczeństwa i stale sprawdzona jakość sprawiają, że nasze produkty są nie tylko trwałe, ale także gwarantują niezawodność w codziennej pracy.

Zadowoleni klienci

Zdołaliśmy już zaopatrywać wielu klientów z sektora gastronomicznego, hotelarskiego i detalicznego na całym świecie z 99% zadowoleniem klientów. GGM Möbel International jest przekonany, że będzie to Twoje kolejne aktywne wsparcie w realizacji nadchodzącego projektu.

Logistyka

Dzięki naszej międzynarodowej sieci logistycznej Twoje zamówienie zostanie bezpiecznie i wygodnie dostarczone do wybranej lokalizacji.

Wysyłamy na noc!

Ponad 12 000 różnych produktów może być dostarczonych natychmiast. W ten sposób możemy wysłać do Ciebie produkty w ciągu 24 godzin na terenie Niemiec.

Ostatnie trendy

Zapewniamy, że zawsze odnajdziemy najnowsze trendy w branży i w ten sposób zapewnimy zawsze najlepsze meble dla branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Ponad 50 000 produktów

Od mebli gastronomicznych przez oświetlenie po materiały do przechowywania, wszystko znajdziesz wygodnie online lub w jednym z naszych salonów w całej Europie. Nie znalazłeś produktu? Skontaktuj się z nami.

Twój partner w Gastronomii

Skorzystaj z największego w Europie sklepu internetowego

Największa w Europie marka gastronomiczna

Ponad 1.000.000 zadowolonych klientów

Darmowa dostawa

Dostarczamy bezpłatnie na terenie Europy

Zakupy z gwarancją najniższej ceny

Gwarantujemy najlepszą cenę na wszystkie produkty

Ekspresowa dostawa

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych lub w ustalonym terminie

Jakieś pytania?

Szybka pomoc i porady

Zachęcamy do przesłania zapytania za pośrednictwem naszego prostego formularza kontaktowego. Nasi koledzy skontaktują się z Tobą szybko!

Skontaktuj się z nami bezpośrednio na stronie

Chętnie pomożemy również osobiście w jednym z naszych sklepów w całej Europie. Po prostu kliknij poniżej i znajdź najbliższy sklep.

Znajdź sklep w pobliżu

* Ze względu na obecny niedobór surowców mogą wystąpić opóźnienia w dostawie produktów, których nie ma w magazynie. Nasze pozycje magazynowe i produkty z terminem dostawy mogą być dostarczone zgodnie z podanymi ustaleniami. Dziękuję za zrozumienie. Bądź zdrów!