E-Mail icon
Telefon icon
logo ehi logo ssl logo DEKRA logo trusted
search
search

Twoja przeglądarka internetowa jest przestarzała.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać większe bezpieczeństwo, szybkość i najlepszy komfort na tej stronie.

Zaktualizuj przeglądarkę

Stołek Barowy

Duży wybór hokerów do wnętrz i na zewnątrz - w GGM Möbel International


Ponieważ wymagania w branży gastronomicznej są bardzo różne, w GGM Möbel znajdziesz również różne modele krzeseł barowych i hokerów. Prowadzisz restaurację, koktajl bar, elegancki bar hotelowy lub szukasz wygodnych hokerów na ladę? W GGM Möbel znajdziesz duży wybór w różnych wzorach. Chciałabyś, aby były bardziej subtelne lub efektowne w kolorze, a wygodne oparcia kolorowe lub gładkie? Z nami jesteś rozpieszczany wyborem. Nadaj swojemu lokalowi gastronomicznemu niepowtarzalny klimat, który sprawi, że Twoi goście poczują się jak w domu.


GGM Möbel ma w swoim asortymencie stylowe, ale również klasyczne hokery, które są łatwe w pielęgnacji i zachwycają stabilnością i jakością. Krzesła barowe są łatwe w transporcie ze względu na ich niewielką wagę. Ochrona przed wstrząsami z zaokrąglonymi rogami zapobiega urazom. Dostępne są modele krzeseł firmy GGM Gastro Möbel pasujące do mebli wypoczynkowych i ławek z poszczególnych serii. Przekonaj się o naszym bezkonkurencyjnym stosunku ceny do wydajności dla Twojej firmy cateringowej i przejrzyj naszą bogatą ofertę.


Nowoczesne i wygodne - hokery firmy GGM Möbel


W GGM Möbel znajdziesz odpowiedni hoker do każdego stylu. Wybierasz m.in. B. proste modele pasujące do Twojego istniejącego wnętrza. Możesz też wybrać bardziej przyciągający wzrok model, który zapewni Twojemu pokojowi gości coś takiego.


Serie Armando, Luca, Giovanni i Alessandro również oferują Twoim gościom idealny komfort siedzenia. Imponują stylowym wyglądem, wysoką jakością i doskonałym komfortem siedzenia.


Seria amerykańska jest idealna, jeśli prowadzisz bar sportowy lub restaurację. Wygodne hokery przyciągają wzrok i nadają Twojej gastronomii sportowy klimat.


Znajdź stylowy komfort siedzenia w GGM Möbel


Dzięki naszym modelom Amy, Viola i Taylor możesz nadać swojemu lokalowi gastronomicznemu odrobinę luksusu. Modele te zachwycają ramami wykonanymi z giętego litego drewna. Te drewniane krzesła bistro nadają Twojej kawiarni wyjątkowego uroku.


Nasze hokery Bentwood o gładkiej powierzchni mają szczególnie wygodne oparcie i nadają Twojemu hotelowemu barowi lub restauracji szlachetny wygląd.