E-Mail icon
Telefon icon
logo ehi logo ssl logo DEKRA logo trusted
search
search

Twoja przeglądarka internetowa jest przestarzała.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać większe bezpieczeństwo, szybkość i najlepszy komfort na tej stronie.

Zaktualizuj przeglądarkę

Oświetlenie

Stylowe oświetlenie dla gastronomii w GGM Möbel


Szukasz czegoś wyjątkowego, aby zaprezentować swoim gościom wyjątkowe doznania kulinarne? Przy niewielkim wysiłku możesz stworzyć atmosferę, w której Twoi goście po prostu dobrze się poczują. Możesz to zrobić dzięki odpowiedniemu oświetleniu wewnątrz i na zewnątrz.


Odpowiednie zastosowane oświetlenie tworzy niepowtarzalną atmosferę. Wewnątrz i na zewnątrz poszczególne elementy mogą być podświetlane i podświetlane. Ustaw rośliny lub ustaw piękne akcenty na ścianach. Indywidualny dobór kolorów i atrakcyjna aranżacja oświetlenia sprawią, że wizyta w Twoim domu będzie dla Twoich gości przeżyciem. W GGM Möbel znajdziesz duży wybór stylowego oświetlenia. Jest tu coś dla każdej gastronomii. Znajdź odpowiednie oświetlenie dla swojej firmy, zawsze możesz dodać klimatyczny dodatek do swojego obiektu.


Nowoczesne i przyjazne dla środowiska – oświetlenie gastro firmy GGM Möbel


Dzięki naszemu systemowi szyn możesz optymalnie oświetlić np. dekoracje ścienne lub pojedyncze rośliny. Spoty są dostępne w różnych pojemnościach. Oczywiście możesz również zamówić odpowiednie akcesoria, takie jak szyny, podajniki i złącza oraz zawieszenia od GGM Gastro.


Reflektory GGM Möbel są idealne, jeśli chcesz podkreślić poszczególne elementy w pokoju gościnnym lub na tarasie. Reflektory LED mają zimne, białe światło i są nie do pobicia jako reflektory zewnętrzne. Możesz również uzyskać to oświetlenie w różnych wersjach od GGM Möbel.


Chcesz jak najlepiej oświetlić swój pokój gościnny bez instalowania lampy wiszącej? Najlepiej to osiągnąć za pomocą panelu LED. Ty decydujesz, czy wolisz kwadratowy czy okrągły kształt, czy wolisz panel do wbudowania lub natynkowy. Jako akcesoria oferujemy wysokiej jakości ramy i transformatory. Uzyskane w ten sposób światło jest przyjazne dla środowiska, całkowicie pozbawione migotania i zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.


Oświetlone meble gastronomiczne do wewnątrz i na zewnątrz firmy GGM Möbel

Odporne na warunki atmosferyczne kostki i kule wykonane z wytrzymałego poliwęglanu w klasycznej bieli przyciągają wzrok w Twoim lokalu gastronomicznym w ciągu dnia i ujawniają swój promienny wygląd o zmierzchu i wieczorem. Podświetlane meble firmy GGM Möbel obiecuje pierwszorzędną jakość, ponieważ jest nietłukący i odporny na wstrząsy. Są dostępne w różnych jasnych kolorach. W zależności od sytuacji możesz użyć pilota do sterowania lub przyciemniania światła.


Stół barowy wygląda nudno? Nie w GGM Möbel. Urozmaicić swój obszar wewnątrz i na zewnątrz za pomocą podświetlanych stołów wypoczynkowych i nadać swojej gastronomii wyjątkowy charakter. Dzięki odpowiedniej chłodziarce do szampana i chłodziarce do butelek jako oświetleniu Twoi goście będą mieli poczucie przeżywania wyjątkowych chwil. p>

Podświetlane doniczki w różnych rozmiarach na palmy, bukszpan itp. są również dekoracyjnym elementem przyciągającym wzrok i tworzącym wyjątkową atmosferę.