E-Mail icon
Telefon icon
logo ehi logo ssl logo DEKRA logo trusted
search
search

Twoja przeglądarka internetowa jest przestarzała.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać większe bezpieczeństwo, szybkość i najlepszy komfort na tej stronie.

Zaktualizuj przeglądarkę

Krzesła

GGM Möbel - Twój kontakt w sprawie krzeseł do jadalni


Trudno sobie wyobrazić gastronomię bez krzeseł. Style są tak różnorodne, jak sama branża: eleganckie bistro, mała kawiarnia, lodziarnia, restauracja, modny bar, salon hotelowy czy pub, oprócz wysokiego poziomu komfortu siedzenia, atrakcyjnego wzornictwa i łatwej obsługi , jako operator firmy gastronomicznej oczekujesz stałego stosunku ceny do wydajności. Oprócz dużego wyboru wygodnych krzeseł w różnych stylach, GGM Möbel oferuje właśnie to, krzesła najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.


Mamy w naszej ofercie dokładnie takie krzesła, które spełnią każde wymagania. Krzesła sztaplowane na małej przestrzeni, krzesła tapicerowane dla maksymalnego komfortu siedzenia, a regulacja i przesuwanie mebli jest łatwe dzięki wygodnej wadze. Oczywiście wszystkie krzesła spełniają wymagania dotyczące stabilności i bezpieczeństwa przechylania.


Funkcjonalne i wygodne - krzesła gastro firmy GGM Möbel


Krzesła tapicerowane i drewniane doskonale komponują się z każdym istniejącym stylem wyposażenia, dlatego są częścią standardowego asortymentu. Te krzesła nadają Twojej kawiarni lub bistro wyjątkowego uroku. Wybierz pomiędzy podłokietnikami lub bez, tapicerowanym oparciem i siedziskiem lub uroczymi drewnianymi krzesłami Bug. Nasze krzesła są łatwe do czyszczenia i stabilnej jakości.


Krzesła amerykańskie są właśnie dla Ciebie, jeśli prowadzisz amerykańską restaurację lub modny bar, ponieważ możesz wybierać między różnymi wysokościami tapicerki w jasnych kolorach w typowym stylu amerykańskiej restauracji.


Podoba Ci się styl retro? Wtedy znajdziesz również to, czego szukasz w GGM Möbel. Cztery nogi z drewna, tapicerowane i pikowane oparcie z ozdobnymi przeszyciami – te krzesła naprawdę przyciągają wzrok.


Krzesła z wygodą i designem w GGM Möbel


Nasze krzesła w kształcie muszli mają wyjątkowo wygodne oparcie i nadają bistro przytulny charakter. A wygodne krzesła hotelowe w szlachetnym stylu Chesterfield, z podłokietnikami i bez, są nie tylko miłe dla oka, ale również niezwykle wygodne.


Twoi goście nie będą chcieli wstawać z naszych leżaków. Szczególnie stylowe siedzisko i tapicerka ze stabilnej wymiarowo pianki mówią same za siebie. Dzięki różnym modelom kolorystycznym wybierz wersję, która pasuje do Twojej koncepcji pomieszczenia.


Jeśli organizujesz wesele lub bankiet, znajdziesz odpowiedni model w naszej szerokiej gamie krzeseł do przedpokoju, które można ustawiać jeden na drugim. Nasze krzesła są wyposażone w stopki, które redukują hałas podczas przesuwania krzeseł do minimum - tak jak powinno być na dużych imprezach.


Krzesła ogrodowe rattanowe - w GGM Möbel


Nasze krzesła tarasowe wykonane z rattanu, plastiku lub metalu są alternatywą do układania w stos i zajmującą mało miejsca na zewnątrz. Są łatwe w czyszczeniu, a dzięki wygodnym podłokietnikom i gumowym nóżkom wygodnie się na nich siedzi. Spójrz na nasze ławki ogrodowe i meble imprezowe w GGM Möbel, jeśli chcesz wyposażyć swój taras w stylowe meble gastronomiczne.