E-Mail icon
Telefon icon
logo ehi logo ssl logo DEKRA logo trusted
search
search

Twoja przeglądarka internetowa jest przestarzała.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać większe bezpieczeństwo, szybkość i najlepszy komfort na tej stronie.

Zaktualizuj przeglądarkę

Meble ogrodowe

GGM Möbel - duży wybór mebli ogrodowych dla gastronomii


Meble do pokoju gościnnego, ogrodu lub tarasu muszą być praktyczne, a jednocześnie wysokiej jakości. Ponadto powinny być lekkie, stabilne, nowoczesne i łatwe w pielęgnacji. Meble ogrodowe firmy GGM Möbel łączą wszystkie te właściwości.


Szukasz atrakcyjnych miejsc siedzących i stołów do swojej restauracji? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce w GGM Möbel. Nasze stoły i krzesła w różnych rozmiarach spełniają wszystkie wymagania dotyczące mebli ogrodowych. Nasze meble ogrodowe spełniają wymagania dotyczące stabilności i bezpieczeństwa przechyłu, dzięki czemu są Państwo dobrze przygotowani na kolejną imprezę, uroczystość lub przyjęcie. Niska waga zawsze ułatwia przenoszenie lub transport.


Funkcjonalne i wygodne - meble ogrodowe w GGM Möbel


Doskonałe rozwiązanie do siedzenia w pokojach gościnnych lub w ogrodzie - meble ogrodowe od GGM Möbel. Są lekkie, poręczne, składane i nadal zapewniają maksymalny komfort siedzenia przy dużej ładowności i idealnej wysokości siedziska. Dzięki wbudowanym uchwytom meble można bez problemu przemieszczać. Jeśli brakuje Ci miejsca do przechowywania, te krzesła ogrodowe są idealne. Stalowe nogi malowane proszkowo zapewniają stabilność i wytrzymałość. Siedzisko i oparcie wykonane są z polietylenu o wysokiej gęstości, łatwego w pielęgnacji i czyszczeniu. B. można łatwo wytrzeć ściereczką po deszczu.


Jako alternatywę dla składanych krzeseł oferujemy ławki imprezowe o tej samej wysokiej jakości i wzornictwie, jeśli na przykład chcesz zaoferować swoim gościom typowo przytulną atmosferę ogródka piwnego.


W GGM Möbel znajdziesz wybór pasujących stołów, które pasują do krzeseł i ławek do ogródka piwnego. Są one dostępne w okrągłym wyglądzie do krzeseł do ogródka piwnego, jako składany stolik barowy lub prostokątny, np. jako stolik piwny do ławek piwnych. Dzięki praktycznemu wbudowanemu uchwytowi te stoliki imprezowe można również bardzo szybko i bez wysiłku złożyć. Blat stołu jest składany, podobnie jak stalowe nóżki malowane proszkowo. Meble ogrodowe firmy GGM Möbel zapewniają Tobie i Twoim gościom maksymalny komfort.