E-Mail icon
Telefon icon
logo ehi logo ssl logo dekra
search
search

Ihr Webbrowser ist veraltet.

Bitte verwenden Sie Google Chrome oder Mozilla Firefox.

Browser aktualisieren

Дізнайтеся більше про меблі GGM

Об'єм продаж

Тисячі задоволених клієнтів і постійне зростання говорять про наш успіх як піонера в онлайн-торгівлі громадського харчування. Як середній сімейний бізнес, ми завжди будемо надавати велике значення приземленості, надійності та найкращому сервісу для наших клієнтів.

співробітників

У GGM Möbel International 45 співробітників працюють енергійно та цілеспрямовано для задоволення наших клієнтів. Тільки так ми можемо запевнити вас, що пропонуємо продукти найвищої якості за справедливими цінами з гарантією найнижчої ціни.

Безпечний і сертифікований

Сертифіковані стандарти безпеки та якість, що постійно перевіряється, не тільки роблять нашу продукцію довговічною, але й гарантують надійність у повсякденному бізнесі.

Задоволені клієнти

Ми вже змогли забезпечити численних клієнтів із гастрономії, готельного та роздрібного секторів по всьому світу із задоволеністю клієнтів на 99%. GGM Möbel International впевнений, що це стане вашою наступною активною підтримкою в реалізації вашого майбутнього проекту.

логістика

Завдяки нашій міжнародній логістичній мережі ваше замовлення буде доставлено безпечно та зручно в бажане місце.

Відправляємо вночі!

Понад 12 000 різних товарів можуть бути доставлені відразу. Таким чином, ми можемо відправити вам продукти протягом 24 годин у межах Німеччини.

Останні тенденції

Ми запевняємо вас, що ми завжди знаходимо останні тенденції в індустрії і, таким чином, завжди надамо вам найкращі меблі для громадського харчування та готельного господарства.

Понад 50 000 товарів

Від гастрономічних меблів до освітлення до матеріалів для зберігання — ви можете знайти все зручно в Інтернеті або в одному з наших виставкових залів по всій Європі. Не знайшли продукт? Тоді зв’яжіться з нами.

Ihr Partner für Ihre Gastronomie

Profitieren Sie von Europas größtem Gastronomiebedarfshändler

Europas größter Gastronomiebedarfshändler

Weltweit über 1 Mio. zufriedene Kunden

Gratis Versand

Wir versenden kostenlos innerhalb von Europa

Einkaufen mit Tiefpreisgarantie

Wir garantieren Ihnen auf alle Artikel den günstigsten Preis

Express Versand

Versand innerhalb von 2 Werktagen oder zum Fixtermin

Які-небудь питання?

Доступний 24/7!

+49 (0) 2553 / 7574 700

Швидка допомога та порада

Ви можете надіслати свій запит через нашу просту контактну форму. Наші колеги оперативно зв'яжуться з вами!

Зв'яжіться з нами безпосередньо на сайті

Ми також будемо раді допомогти вам особисто в одному з наших магазинів по всій Європі. Просто натисніть нижче та знайдіть магазин поблизу.

Знайдіть магазин поблизу

* Через поточну нестачу сировини можливі затримки з доставкою продукції, якої немає на складі. Наші товари та продукти на складі з датою поставки можуть бути доставлені відповідно до вказаних умов. Дякую за розуміння. Залишатися здоровим!